„Canon“ tinklo kamerų garantijos informacija

Visoms „Canon“ tinklo kameroms, kurios yra skirtos parduoti ir įsigyjamos Europos ekonominėje erdvėje (EEE – tai yra ES, Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija) ir Šveicarijoje, taikoma „Canon“ tinklo kamerų garantija. „Canon“ garantuoja, kad nustačius naujo produkto gedimą per galiojantį garantijos laikotarpį, gedimas bus pašalintas nemokamai (pagal nuostatas ir sąlygas – žr. toliau).

„Canon“ tinklo kamerų garantiją sudaro skirtingų paslaugų pasiūlymai, o jums taikomą pasiūlymą lemia jūsų vieta, produkto įsigijimo data ir įsigytas produktas. Siūlomos tokios paslaugos:

  • • 1 metų grąžinimo gamintojui garantija
  • • 3 metų grąžinimo gamintojui garantija
  • • 3 metų pakeitimo vietoje garantija

Visiems produktams, kuriems netaikomos galiojančios garantijos sąlygos arba laikotarpis, taip pat pažeidimams ir remontui, kuriems netaikoma garantija, galima užsakyti mokamas remonto paslaugas, grąžinus produktą į bet kurią „Canon“ įgaliotą tinklo kamerų techninės priežiūros įmonę.

Nemokamas garantines paslaugas galima gauti tik galutiniam naudotojui pateikus originalią sąskaitą / kvitą / pirkimo įrodymą. „Canon“ pasilieka teisę atsisakyti teikti garantines paslaugas, jei ši informacija yra nepilna, buvo pašalinta arba pakeista galutiniam naudotojui pirmą kartą įsigijus gaminį.

„Canon“ tinklo kamerų garantijos apžvalgos DUK


Kl. Kokia garantija taikoma Europoje įsigytiems „Canon“ tinklo kamerų produktams?

Ats. Visoms „Canon“ tinklo kameroms, kurios yra skirtos parduoti ir įsigyjamos Europos ekonominėje erdvėje (EEE – tai yra ES, Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija) ir Šveicarijoje, taikoma „Canon“ tinklo kamerų garantija.

„Canon“ tinklo kamerų garantiją sudaro skirtingų paslaugų pasiūlymai, o jums taikomą pasiūlymą lemia jūsų vieta, produkto įsigijimo data ir įsigytas produktas. Siūlomos tokios paslaugos:

  • • 1 metų grąžinimo gamintojui garantija
  • • 3 metų grąžinimo gamintojui garantija
  • • 3 metų pakeitimo vietoje garantija

Peržiūrėkite visas šios garantijos nuostatas ir sąlygas.


Kl. Kokių dokumentų reikia norint kreiptis dėl tinklo kameros garantinio remonto arba pakeitimo?

Ats. jei norite konkrečiai prašyti garantinio remonto arba pakeitimo vietoje pagal tinklo kamerų garantijos sąlygas, tada jūs (arba jūsų sistemų sudarytojas) būtinai turėsite pateikti atitinkamo „Canon“ produkto galiojantį originalų pirkimo įrodymą (su nurodyta pradinio pirkimo data).


Kl. Mano produktui taikoma grąžinimo gamintojui garantija, kur man jį siųsti, jei jis sugestų?

Ats. Jei jūsų produktui taikoma 1 metų arba 3 metų grąžinimo gamintojui garantija, turėsite nusiųsti produktą „Canon“ įgaliotai techninės priežiūros įmonei ir pateikti pirkimo įrodymą, kad galėtumėte reikalauti garantinio aptarnavimo.


Kl. Kas gali inicijuoti tinklo kameros garantinio pakeitimo vietoje procesą?

Ats. Nustačius produkto gedimą, paslaugos gali prašyti pirkėjas arba jo sistemos sudarytojas. Pakaitinis produktas bus išsiųstas, kai bus nustatyta, kad produktas yra sugedęs (pagal visas nuostatas ir sąlygas).


Kl. Į ką turiu kreiptis, norėdamas inicijuoti garantinį tinklo kameros pakeitimą vietoje, jei mano produktas sugedo?

Ats. Pirkėjai arba jų sistemos sudarytojas turėtų kreiptis į susijusią vietos pagalbos tarnybą (nuoroda į kontaktų skirtuką). Pirmojo lygio pagalbą teikia „AXIS Communications“ – ši įmonė užregistruos visą svarbią informaciją (pvz., gedimo detales) ir atliks pirmojo lygmens galimos priežasties tyrimą. Jei gedimo pašalinti nepavyks, „AXIS Communications“ pasirūpins, kad „Canon“ antrojo lygmens pagalbos darbuotojai susisiektų su pirkėju arba sistemos sudarytoju. Jei „Canon“ patvirtins gedimą ir produktą reikės pakeisti, bus išsiųstas atitinkamas (arba geresnių specifikacijų) produktas.


Kl. Kiek laiko užtrunka pakaitinio produkto pristatymas?

Ats. Kai tik įmanoma, pakaitinis produktas pateikiamas kitą dieną po patvirtinimo, kad jį reikia pakeisti, jei atitinkamas gedimas nustatomas iki 11:00 val., ir per dvi dienas, jei toks gedimas nustatomas po 11:00 val., savaitgalį arba per valstybinę šventę.


Kl. Kur bus pristatytas pakaitinis produktas?

Ats. Pakaitiniai produktai gali būti pristatomi sistemos sudarytojui arba tiesiogiai pirkėjui (jei pirkėjas turi techninių žinių įrengimo darbams atlikti).


Kl. Kas nutinka gavus pakaitinį produktą?

Ats. Gavus pakaitinį produktą, sistemos sudarytojas arba pirkėjas privalo užtikrinti, kad „Canon“ būtų grąžintas sugedęs produktas. Sugedusio produkto gražinimui bus pateiktos siuntimo etiketės. Kuo skubesniam produkto pristatymui reikia kreiptis į siuntų įmonę, kad sugedęs produktas būtų paimtas per 5 dienas. Įprastomis sąlygomis visas siuntimo išlaidas padengia „Canon“.


Kl. Kas atsako už sugedusios tinklo kameros nuėmimą ir pakaitinio produkto įrengimą?

Ats. „Canon“ neatsako už originalaus produkto nuėmimą ir už pakaitinio produkto įrengimą. Už tai atsako pirkėjas arba jo sistemos sudarytojas.

Feedback

Please help us improve our service by completing a short survey based on your experience of the Canon Support website.

Complete the survey No, thank you